رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری چیست؟ خرید رپورتاژ آگهی چه مزایایی دارد؟

بهترین شیوه بهره مندی از قدرت رسانه ها

چه طور می توانم خارج از شبکه های اجتماعی برای وب سایت خود ارزش آفرینی کنم؟ پروسه ی برندسازی وب سایت خود را چگونه انجام دهم؟ برای اینکه رتبه ی بالاتری در نتایج جستجوی گوگل داشته باشم چه کاری باید انجام دهم؟ چگونه کاربران جدید زیادی را به وب سایت تازه نفس خود بکشانم؟ اعتبار وب سایت خود را چگونه افزایش دهم؟ اگر به عنوان صاحب یا مدیر یک کسب و کار آنلاین به دنبال پاسخ سوالات بالا یا تعرفه رپورتاژ آگهی هستید، باید بدانید که راه را به درستی آمده اید؛

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری راهکاری است که می تواند خارج از شبکه های اجتماعی پاسخ قدرتمندی به نیازهای سایت نوپای شما داشته باشد. بعد از این با املاهای اشتباه رپرتاژ آگهی یا ریپورتاژ آگهی هم غریبه نیستید. در این مطلب ایران رپورتاژ قصد دارد ضمن معرفی مفاهیم رپورتاژ خبری و رپورتاژ آگهی یک دید کارشناسی نسبت به این نوع از تبلیغات به شما ارائه کند تا بتوانید تصمیم مناسب و درخور پیشرفت کسب و کار خود بگیرید، با ما همراه باشید

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یا رپرتاژ اگهی یک نوع گزارش تبلیغاتی است که اولین بار در کشور فرانسه و در روزنامه ها استفاده شد. در این گزارش شرکت محصول یا خدماتی را که قادر به ارائه ی آن ها بود با زبان ساده به مشتری معرفی می کرد و مزایای استفاده از آن نسبت به محولات دیگر را هم ذکر می کردند. تغییرات سبک زندگی مخاطبین رسانه های کاغذی را به شدت کاهش داد به طوریکه اکثر روزنامه های کثیر الانتشار برای تاسیس یک وب سایت خبری اقدام کردند؛

نتیجه اینکه رپورتاژ آگهی بستر خود را تعویض کرد و در بستر آنلاین جای گرفت شاید این اضافه شدن حروف در فارسی و تبدیل رپرتاژ آگهی به رپورتاژ آگهی را بتوان بدین شکل توجیه نمود. امروزه رپورتاژ خبری یکی از اصلی ترین راهکارها برای افزایش تعداد مخاطبین کسب و کار دیجیتال است. به طوریکه هر رسانه ای بسته به قدرت خود یک قیمت رپورتاژ آگهی به خصوص دارد. البته همیشه عدالت در تعیین تعرفه رپورتاژ خبری توسط رسانه ها وجود ندارد.

انتشار سریع رپورتاژ آگهی

در کوتاه ترین زمان ممکن رپورتاژ شما را ثبت خواهیم نمود

بهترین قیمت رپورتاژ آگهی

با کمترین قیمت در رسانه ها حضور پیدا کنید و دیده شوید

اطلاع رسانی آنی

بصورت لحظه ای از آخرین وضعیت کمپین رپورتاژ آگهی خود با خبر شوید و یا ویرایش نمایید

مشاوره ایجاد کمپین

از ابتدا تا انتهای ایجاد و ثبت کمپین رپورتاژ همراه شما هستیم

نقش رپورتاژ آگهی در سئو سایت

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو به این معنی است که شما وب سایت خود را به نحوی تغییر دهید که مورد پسند موتور جستجوی گوگل، بینگ، یاهو و ... باشد تا شما را در نتایج جستجوی عبارات مرتبط به حوزه ی کاریتان نمایش دهند؛ نقش رپورتاژ آگهی در این بین چه خواهد بود؟ در محتوای رپورتاژ ضمن توضیح کامل محصول، خدمات، افتخارات و تمام موارد دیگر درخواستی شما، تعداد محدودی کلمه (کمتر از پنج عدد) به شکل لینک خارجی به سایت مقصد قرار داده می شوند. تعرفه رپورتاژ آگهی ارتباط مستقیمی به تعداد این لینک ها ندارد، چرا که بیشتر شدن آنها چندان ارزش آفرین نیست

علاقه دارید وب سایت شما در چه عبارت یا کلمه ای در نتایج جستجو مطرح باشد؟ مثلا شما یک فروشگاه کفش دارید و عبارت «خرید کفش» مد نظرتان است. در محتوای رپورتاژ آگهی ضمن استفاده ی طبیعی از این عبارت آن را به وب سایت شما پیوند (لینک) می دهند، با این کار موتورهای جستجویی که از آن صفحه عبور می کنند، سایت شما را با آن عبارت به خاطر می سپارند؛ در ادامه دو حالت دیگر پیش خواهد آمد، اگر پیوند یا لینکی که آن سایت (خبرگزاری) به شما داده به صورت فالو (follow) باشد، در واقع خبرگزاری مربوطه از اعتبار خود برای معرفی شما به موتورهای جستجو استفاده کرده است و دقیقا مثل زمانی که برای استخدام یک معرف درست و حسابی دارید، شانس موفقیت شما در سئو بسیار بیشتر خواهد شد. در حالت دوم لینک شما به صورت نوفالو (nofollow) درج می شود که باز هم موجب آشنایی شما با گوگل شده ولی این بار آشنایی سفارشی نخواهد بود و ارزش سئویی کمتری دارد. این عامل می تواند در تعرفه رپورتاژ خبری اثر بگذارد.

قیمت رپورتاژ آگهی چه قدر است؟

در حال حاضر تعرفه رپورتاژ آگهی وب سایت ها و خبرگزاری های مختلف برای انتشار رپورتاژ در گستره ای بین200 هزار تا 2 میلیون تومان قرار دارد. قیمت رپورتاژ آگهی به اعتبار مردمی و ارزش آنلاین آن خبرگزاری، تعداد لینکی که برای سایت شما درون متن رپورتاژ قرار می دهند و فالو یا نوفالو بودن این لینک ها بستگی دارد. از طرفی تقریبا ثابت شده است که انتشار تنها یک رپرتاژ نمی تواند برای وب سایت شما کافی باشد. اینجاست که ایران رپورتاژ برای خرید رپرتاژ آگهی به کمک شما می آید تا بتوانید کلیه اقدامات مربوط به انتشار ریپورتاژ آگهی خود را به صورت یکجا انجام دهید، و یک کمپین رپورتاژ آگهی داشته باشید.

چه طور تاثیر رپورتاژ خبری را در سئو بیشتر کنیم؟

برای این کار لازم است چند نکته اساسی را در نظر بگیرید که در واقع بنای این فعالیت تبلیغاتی است:

  • تهیه رپورتاژ اگهی باید به یک تیم حرفه ای سپرده شود؛ فرقی نمی کند که رپورتاژ قرار است به صورت مصاحبه شخصی باشد یا یک متن خبری، این کار باید طبق اصول حرفه ای دیجیتال مارکتینگ و سئو انجام شود.
  • در انتخاب وب سایت منتشر کننده رپورتاژ خبری دقت کنید که مخاطبان آن وب سایت تا چه اندازه می توانند مخاطبان طبیعی وب سایت شما باشند؛ هر چقدر پرسونای این مخاطبان به مخاطب هدف شما نزدیکتر باشد، شانس جذب کاربر شما بیشتر است.
  • برای انتشار رپورتاژ خبری از خبرگزاری ها و وب سایت های معتبر استفاده کنید؛ دقت داشته باشید این اعتبار علاوه بر اعتماد عمومی، اعتماد گوگل و موتورهای جستجو را هم شامل شود. برای کسب آگاهی نسبت به اعتبار آنلاین یک خبرگزاری می توانید از افزونه MOZ استفاده کنید. بیشتر بودن مقادیر دوعددی که این افزونه به عنوان DA و PA به شما می دهد، نشان از برتری اعتبار آن وب سایت از دیدگاه الگوریتم های جستجوی گوگل دارد. این اعتبار می تواند تا حدودی معیار تعیین قیمت رپورتاژ آگهی باشد.

میدان

الکسا : ٩٠ پیج اتوریتی : ٢ دامین اتوریتی: ٣ ورزشی

ایسنا

الکسا : ٣٠ پیج اتوریتی : ٤ دامین اتوریتی: ٥ فروشگاهی

تسنیم

الکسا : ١١ پیج اتوریتی : ٣ دامین اتوریتی: ٣٤ خبری
سبد خرید
جمع کل : 0 تومان
تخفیف جمعی : 0 تومان
قابل پرداخت : 0 تومان
ایجاد حساب و ساخت کمپین

آیا سوالی دارید؟

به سوالات متداول شما در زمینه رپرتاژ آگهی پاسخ داده ایم!

در ابتدا میبایست ثبت نام نمایید و پروفایل خود را تکمیل کنید و سپس از بخش ایجاد کمپین اولین کمپین رپرتاژ آگهی خود را ثبت نمایید. و سپس میبایست رسانه های مدنظر خود را انتخاب نمایید و ثبت نهایی کنید
رپرتاژ آگهی یک مقاله ساده میباشد که در وبسایت ها و رسانه های پربازدید منتشر میشود که در این مقاله شما قادر خواهید بود کسب و کار خود را به کاربران آن وبسایت معرفی نمایید و باعث افزایش فروش وبسایت خود شوید.همچنین در این رپرتاژ خبری شما میتوانید تعدادی لینک بصورت فالو قرار دهید که دریافت لینک از خبرگزاری های معتبر باعث افزایش رتبه وبسایت و کلمات کلیدی مدنظر شما در گوگل خواهد شد.

شما هم سئوکار وب سایت خود شوید!

شما نیز می توانید سئوکار وب سایت شوید و با سئوی سایت خود ، شرایطی را ایجاد کنید تا موتور های جست و جو، محتوای سایتتان را به خوبی متوجه شوند. به عبارتی با بهینه سازی سایت، نظر گوگل در مورد سایت خود را جلب کنید. به عنوان یک سئوکار وب سایت ترافیک سایت خود را افزایش دهید و تأثیر مثبت آن بر فروش و نهایتاً افزایش درآمد ماهیانه ی خود را ببینید.زمانی که شما به عنوان مدیر وب سایت، سئوی سایت خود را انجام می دهید خود را از صرف هزینه های زیاد بی نیاز می کنید. اما چگونه و به چه طریق می توان به این هدف رسید؟ برای این کار کافی است از رپرتاژ اگهی استفاده کنید و تأثیر شگرف خرید رپورتاژ آگهی بر بهینه سازی خود را ببینید.

ساخت اولین کمپین

درخواست مشاوره

هزینه خدمات ایران رپورتاژ

مشاوره با هدف اثر بخشی بیشتر محتوای مورد نیاز مشتری ارائه میشود؛ با انتخاب موضوعات , کلمات کلیدی و نحوه نگارش مناسب که محتوا بصورت مفید و مختصر به نگارش در آید. تا در رقابت با رقبای موجود عملکرد بهتری ارائه شود و کیفیت کار در خدمت بهبود برندینگ باشد.